Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 20 Декабрь 2012 05:40

Скарга на апаратат Дніпровського районного суду м. Києва

Оцените материал
(1 Голосовать)

порушення вимог вказаної вище Інструкції працівниками апарату суду спричинило порушення моїх прав, зокрема права на апеляційне оскарження, оскільки суддя-доповідач Ратнікова В.М., не схильна повірити мені за моїм особистим запевнянням щодо дати отримання ухвали

02 листопада 2012 року я вийняв з поштової скриньки лист, відправлений простою кореспонденцією, який містив ухвалу Дніпровського районного суду м. Києва від 12 жовтня 2012 року щодо повернення позовної заяви у справі № 2/2604/6510/12, провадження 2/2604/21557/12, суддя Гончарук В.П., якою поверталася моя позовна заява з приводу ремонту ліфту у під’їзді № 6 по вул. Празькій, 3 м. Києва.

Перед цим, в аналогічний спосіб, мною була отримана ухвала про залишення позовної заяви без руху.

Подаючи апеляційну скаргу я вказав, що отримав оскаржувану ухвалу саме 02 листопада 2012 року, а тому просив апеляційний суд відраховувати строк на звернення до суду саме з цієї дати. Проте, апеляційний суд пояснив мені, що я маю надати докази отримання ухвали саме 02.11.2011 року.

Відповідно до вимог п. 7.2 та п. 7.5 Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді зазначені ухвали мали надсилатися мені рекомендованою кореспонденцією із зворотною розпискою про її одержання, що означало що в мене була б можливість довести суду апеляційної інстанції фактичний час отримання оскаржуваної ухвали.

А відтак, порушення вимог вказаної вище Інструкції працівниками апарату суду спричинило порушення моїх прав, зокрема права на апеляційне оскарження, оскільки суддя-доповідач Ратнікова В.М., не схильна повірити мені за моїм особистим запевнянням щодо дати отримання ухвали.

Вказане спричиняє мені додаткових витрат як матеріальних, так і моральних переживань, а також витрачання часу на відновлення порушеного винним працівником апарату суду, апаратом суду мого права та власного обов’язку направити мені ухвалу рекомендованою кореспонденцією.

 Враховуючи вказане та з метою вирішення поставленого питання на досудовій стадії, керуючись ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»

 ПРОШУ:

- невідкладно (у строк не більше 5 днів) звернутися до Апеляційного суду м. Києва (суддя-доповідач Ратнікова В.М.) із проханням поновити строк апелянту Кізіма І.В., у вказаній справі у зв’язку з винними діями працівників апарату суду і відсутності вини апелянта у порушенні процесуального строку;

- притягнути винних до відповідальності, надіславши мені копії відповідних наказів, розпоряджень тощо щодо цього;

- відповідь надати письмово.

 

Додаток: копія ухвали апеляційної інстанції

 

З повагою,

 

20.12.2012 року                                                                                             Кізіма І.В.

 

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×