Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Суббота, 03 Ноябрь 2012 05:01

Скарга у Дніпровську району у м. Києві державну адміністрацію

Оцените материал
(0 голосов)

На даху будинку № 3  по вул. Празька у м. Києві (над шостим під’їздом) вже росте не лише трава, а й дерева. Під час дощу стеля у мешканців дев’ятих поверхів протікає, попри те, що в нашому будинку існує технічний поверх.

Бетонний козирок над входом до під’їзду № 6 має зсув і загрожує обвалом, на ньому росте трава. При цьому шматки бетону, а то й цілої плити можуть прибити людину, що само по собі створює загрозу для життя та здоров’я мешканців. Бетонні козирки в інших під’їздах не набагато в кращому стані. Майже на всіх них зверху росте трава, утворилися тріщини через які під час дощу просочується вода.

Вказане може загрожувати здоров’ю людей та мешканцям цих квартир.

У під’їздах, зокрема № 6, відсутні дерев’яні перила, дірки у сміттєпроводі, прогнилі віконні рами, відсутнє скло, ржаві, а подекуди відсутні карнизи на вікнах, через що вода потрапляє у стіну будинку, що неодмінно спричиняє не лише руйнацію, а  й є місцем скупчення різного роду небезпечних мікрооорганізмів та мікрофлори.

Технічний поверх захаращений. Туди мають доступ бомжі.

Внаслідок відсутності скла та прогнилих, трухлявих рам існують протяги та відсутня належна шумоізоляція.

У під’їздах, зокрема № 6 неприємний стійкий сморід на зразок чи-то внаслідок присутності мишей, чи-то прілості. У мене у зв’язку з цим постійно закладений ніс (підозра на гайморит), що підсилюється під час перебування у під’їзді.

Санітарний лікар, за моїм зверненням, послався на те, що це компетенція Дніпровської РДА.

ДАБК Києва, на мою скаргу, підтвердила вказані недоліки у своєму листі та повідомила про це ЖРЕО-414 та ДП «Україна житло-сервіс», які до цього часу не вжили жодних дій до виправлення виявлених компетентним органом недоліків.

В разі загибелі або травмуванню людини винні посадові особи, які мали вчинити і не вчинили необхідних дій для запобігання цьому, можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Враховуючи вказане та керуючись ст. 4 ЗУ «Про санітарне та епідемічне благополуччя»

ПРОШУ:

провести перевірку дотримання правил і норм технічної експлуатації житлового будинку № 3 по вул. Празькій у м. Києві та дотримання санітарних та епідемічних норм у під’їзді № 6 будинку № 3 по вул. Празька у м. Києві;

привести будинок № 3 по вул. Празькій у м. Києві у належний стан;

про результати розгляду скарги і конкретні вжиті заходи повідомити скаржника письмово.

 10.09.2012 року                                                                        Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×