Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 26 Декабрь 2012 22:37

Заява про злочин щодо порушення конституційного права на судовий захист

Оцените материал
(2 голосов)

08 грудня 2011 року Апеляційний суд м. Києва відмовив Петровчинському М.П., у задоволенні клопотання у справі № 22-ц/2690/15464/2011про поновлення пропущеного процесуального строку на звернення із апеляційною скаргою.

28.12.2011 року Петровчинський М.П., відправив по пошті касаційну скаргу, в якій просив суд касаційної інстанції повернути справу для розгляду в суді апеляційної інстанції, надавши йому таким чином можливість відновити своє право на апеляційне оскарження рішення суду.

На даний час жодної відповіді з суду касаційної інстанції (Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ) не надходило.

Протягом цього часу, з 28.12.2011 року по 26.12.2012, в Петровчинського М.П., з дружиною, як йому здавалося, почали налагоджуватися взаємні відносини, вони почали зустрічатися і разом, з дитиною, купували за його рахунок речі та інше необхідне для виховання дитини. Саме у зв’язку з цим Петровчинський М.П.,  подумував про те, що колишня дружина відмовилася від ідеї стягувати з нього кошти на утримання дитини в примусовому порядку.

Листом від 04.12.2012 року державний виконавець Аввакумова Ю.О., повідомила Петровчинському М.П., що нею нараховано борг по аліментам у сумі 17600 грн., і якщо Петровчинський М.П., у строк до 28.12.2012 року не сплатить ці кошти йому загрожує кримінальна відповідальність за ст. 164 КК України.

Тобто, колишня дружина Петровчинського М.П., свідомо вводила його в оману щодо справжніх своїх намірів полишити спроби примусового стягнення коштів на утримання дитини, і тепер претендує як на аліменти, так і на ту суму коштів, яку я добровільно сплачував за речі для своєї дитини.

Тобто, жодного злісного наміру ухилитися від сплати аліментів я не виявляв.

Натомість, виконавча служба, до якої Петровчинський М.П., неодноразово звертався і зауважував їм на цьому, виконує рішення суду, яке не набрало законної сили.

Так, не зважаючи на те, що Петровчинський М.П., подавав апеляційну скаргу і його з цього приводу заяву, державна виконавча служба - ВДВС Деснянського районного управління юстиції у м.Києві - відкрила виконавче провадження за виконавчим листом № 2-2955 виданим 21.06.2011 року про стягнення з мене 800 грн., аліментів щомісячно.

Таким чином, державний виконавець вчиняв і продовжує вчиняти дії щодо виконання рішення суду, яке не набуло законної сили, хоча не був позбавлений законом права звернутися до суду з проханням відстрочки, у зв’язку з цим, виконання рішення суду і зупинити, на підставі свого звернення, виконавче провадження. Петровчинський М.П., також звертався зі скаргами на дії державного виконавця, проте відповіді отримано не було.

Вказане є грубим порушенням прав Петровчинського М.П., оскільки:

1) апеляційний суд не розглянув по суті скаргу  Петровчинського М.П., на рішення суду першої інстанції, а касаційний суд проігнорував касаційну скаргу з приводу цього. Причетними до неправомірних дій може бути Петровчинська Оксана Йосипівна. Головним приводом для підозр у цьому є той факт, що вона працює у Апеляційному суді м. Києва і по роду своєї роботи може мати певні зв’язки для перешкоджання Петровчинському М.П., у можливості справедливого перегляду несправедливого рішення суду першої інстанції;

2) виконавча служба почала виконувати рішення суду ще до часу апеляційного оскарження, тобто до часу, поки рішення суду набере законної сили. І на даний момент, не зважаючи на неодноразові звернення і скарги продовжує протиправно психологічно тиснути на Петровчинського М.П.;

3) Петровчинська Оксана Йосипівна протягом 2012 року, знаючи що я добровільно витрачаю кошти на утримання дитини, роблячи вигляд, що між нами вказаний конфлікт вичерпано, не полишила намірів додатково протиправно стягнути з мене кошти через примусове виконання неправосудного рішення суду.

Враховуючи вказане Петровчинський М.П., має достатні підстави вважати, що його права порушуються у протиправний спосіб, а саме грубо порушено його право на судовий захист, оскільки до цього часу Петровчинський М.П., так і не мав можливості добитися перегляду неправосудного рішення суду першої інстанції по суті у апеляційній інстанції, а органи ДВС, у протиправний спосіб намагаються виконати неправосудне рішення суду.

Зважаючи на ту обставину, що до вказаного можуть бути причетні працівники апаратів апеляційного та касаційного судів, а інші фігуранти проживають/працюють у різних районах м. Києва  заявник цю заяву про злочин подає саме до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

 Враховуючи вказане та керуючись ст. 214 КПК України

 

ПРОШУ:

 

- визначити підслідність даної заяви про злочин та провести повне, всебічне та ґрунтовне досудове розслідування за цією заявою про злочин, виявити та притягнути до відповідальності винних;

- про результати розгляду цієї заяви про злочин повідомити письмово поштою.

 

Додатки:

1. Копія довіреності;

2. Копія розрахунку заборгованості по аліментам;

3. Копія опису вкладення касаційної скарги та касаційної скарги;

4. Копія скарги на бездіяльність державного виконавця;

5. Копія заяви про зупинення виконавчого провадження;

6. Копія заяви про запит у суді інформації щодо подачі та реєстрації апеляційної скарги;

7. Копія скарги на бездіяльність старшого державного виконавця Малиш Т.О.;

8. Копія апеляційної скарги та клопотання про поновлення пропущеного строку;

                                                                        

 

З повагою,

 

27.12.2012 року                                                                            

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×