Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 13 Январь 2013 17:51

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення

Оцените материал
(1 Голосовать)

Тривалий час я намагався вирішити вказану нижче проблему за допомогою звернень, скарг як до керівництва ЖРЕО-414 безпосередньо, ТОВ «Україна «Житло-Сервіс», ДП «Україна «Житло-Сервіс», так і до Дніпровської РДА.

 

Тривалий час я намагався вирішити вказану нижче проблему за допомогою звернень, скарг як до керівництва ЖРЕО-414 безпосередньо, ТОВ «Україна «Житло-Сервіс», ДП «Україна «Житло-Сервіс», так і до Дніпровської РДА. Систематичне недбальство та зловживання посадовими обов’язками осіб, до яких я звертався, а також розкрадання коштів, що унеможливлює провести належний ремонт як мого будинку, так і під’їзду надає мені підстав вважати, що в діяннях осіб з числа працівників та керівництва Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації, працівників ЖРЕО-414, ТОВ «Україна «Житло-Сервіс» наявні склади злочину у сфері службової діяльності та проти власності, а також можливо у сфері господарювання.

До того ж, факт неналежного утримання будинку № 3 та під’їзду № 6 по вул. Празькій у м. Києві встановлений державною архітектурно-будівельною комісією.

28 листопада 2011 року 2011 року за моєю заявою від 30.09.2011, № 564 у кабінеті № 106 Дніпровської РДА в м. Києві за участю представника РДА, начальника ЖРЕО-414, представника ДП «Україна «Житло-Сервіс» мене запевнили, що всі мої претензії щодо ремонту та обслуговування будинку № 3 по вул. Празька у м. Києві буде вирішено. При цьому вже 08.01.2013 року, а «віз і нині там».

Видається зухвалим саме те, що майже всі питання підняті у скаргах більше року тому не знайшли свого вирішення, а поміж тим, станом на 09.12.2012 року в мене немає заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги. Це при тому, що більшість з них протягом цього часу надавалася не в повному обсязі та неналежної якості.

Дійшло до того, що ЖРЕО-414 та Дніпровська РДА взагалі перестало реагувати на мої письмові звернення, та вживати належних дій, що спрямовані на вирішення поставлених питань та окреслених проблем, ігноруючи при цьому законодавство щодо звернення громадян. Зокрема, було проігноровано:

1) звернення від 30.11.2011 року за № 782 щодо ставлення ЖРЕО-414 до встановлення квартирного лічильника тепла,

2) заява 1/1 від 18.01.2012 року за № 166 щодо направлення представника ЖРЕО-414 для складання акту-претензії, визначення причин залиття та розміру шкоду залиття квартири з даху, який протікає; щодо проведення перерахунку неякісно наданих послуг з червня 2011 року; щодо надання інформації, яка є моя частка як співвласника ½ квартири № 206 у витратах на утримання будинку; щодо надання інформації якою є та з яких земель складається прибудинкова територія будинку; щодо надання інформації на якій підставі саме ЖРЕО-414 обслуговує мій будинок,

3) прохання вжити передбачених законодавством заходів до розв’язання проблеми з неналежним постачанням гарячої води та проведення перерахунку розміру плати за надання послуг з постачання гарячої води для верхніх поверхів нашого будинку (заява від 28.11.2011 року за № К-2243 до голови Дніпровської РДА),

4) прохання про вжиття заходів щодо реклами на зворотній стороні рахунків (заява від 28.11.2011 року за № К-2243 до голови Дніпровської РДА);

5) прохання повторного запрошення мене та інших зацікавлених осіб (з підписантів колективного звернення від 30.09.2011) для розгляду питань щодо утримання житлового фонду, а саме нашого будинку, по суті (заява від 28.11.2011 року за № К-2243 до голови Дніпровської РДА),

6) заява від 10.10.2012 року щодо повідомлення мені про мою частку витрат у загальних витратах на утримання будинку за № 3 по вул. Празька, 3 у м. Києві та прибудинкової території з бухгалтерською розшифровкою всіх вихідних даних,

7) щодо ремонту покрівлі над під’їздом № 6 нашого будинку (неналежна відповідь від 04.05.2012 року за № 133/1),

8) акт-претензію від 01.04.2012 року з вимогами щодо:

а) гаряча вода починає текти з крану для гарячої води лише після одної-трьох хвилин (в залежності від часу дня) ввімкнення. Тобто, я сплачую за холодну воду по тарифу гарячої. Вимагаю проведення постійного математично обґрунтованого перерахунку щодо кількісних та якісних показників послуги. Попереднє моє зауваження до акту від 30.11.11 року не розглянуто.

б) приведення опалювальної системи будинку для можливості встановлення теплових лічильників та нарахування оплати за фактично спожиту теплову енергію. До речі, моє попереднє звернення з приводу можливості встановлення теплових лічильників ЖРЕО-414 не розглянуло до цього часу.

в) протікання даху. Вимагаю у строк одного календарного місяця провести ремонт даху, оскільки спостерігається протікання даху не лише у кв. 206, але й у кв. 203 та кв. 204 шостого під’їзду.

г) відсутність ремонту у під’їзді № 6. Вимагаю проведення ремонту, оскільки стан під’їзду жахливий, а також вимагаю встановити та ліквідувати причину постійного утворення смороду, на зразок прілого від вологи.

д) неналежна робота ліфту. Ліфт працює неналежним чином, часто ламається, застряє між поверхами, в процесі роботи дуже гуркотить, проходячи між певними поверхами. Це викликає занепокоєння щодо безпеки користування ним. Вимагаю перевірити ступінь безпеки користування ліфтом та провести необхідний ремонт.

ж) на зворотній стороні рахунків на оплату ЖКП реклама. Прошу вирішити це питання з метою заборони особам, що виготовляють та розповсюджують рекламу друкувати її на рахунку за ЖКП для споживача кв. 206.

У зв’язку з викладеним, у акті підписанти вимагали зробити математично обґрунтований перерахунок розміру плати (з поясненням кожної математичної дії) за неналежно надані (та ненадані) послуги, зазначені  у ньому, а також у місячний строк відремонтувати дах, провести ремонт під’їзду та ліфту.

І , нарешті,

9) відповіддю від 02.10.2012 року за № 2-12/54-2-496/6  за підписом першого заступника голови С.О.Кравченко мені повідомлено, що моє звернення щодо ремонту під’їзду № 6 і даху потребує ґрунтовного вивчення та ретельного опрацювання, тому про вжиті заходи Вас буде проінформовано додатково.

Питання таке: коли буде конкретно поінформовано, а головне, реально вжито відповідних заходів. Цією відповіддю порушено законодавство про звернення громадян, оскільки у випадку необхідності час на розгляд звернення громадян можливо збільшити лише до 45 днів.

30.09.2011 року заявник разом з іншими мешканцями подавав колективне звернення до ЖРЕО-414 щодо проведення перерахунків розміру плати за надання послуги з постачання гарячої води.

В ньому, зокрема, вказувалося, що: «нам потрібно від 5 до 15 хвилин зливати холодну воду з крану для того, щоби пішла гаряча вода. Через півгодини-годину не використання гарячої води історія повторюється. До того ж вода з крану гарячої води не відповідає температурі, яка встановлена відповідними стандартами та правилами».

В реагування на вказане колективне звернення було складено акт представниками обслуговуючої організації відповідача - ЖРЕО-414, з якого вбачається невідповідність якісних та кількісних показників послуги з постачання гарячої води, а саме що гаряча вода починає текти після її злиття 3-5 хвилин, і має температуру в кв. заявника (№ 206) 430 С, що є на 7 0 С нижче норми, встановленої законодавчо, зокрема постановою КМУ від 21 липня 2005 р. N 630 «Про надання послуг з централізованого опалення,  постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та постановою КМУ від 17 лютого 2010 року за № 151 «Про затвердження порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості».

Листом від 10.01.2012 року за № 2-15-33-К-2243 Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація повідомила заявника про те, що за нашою колективною заявою фахівцями ЖРЕО-414 був складений акт-претензія від 21.12.2011 року про те, що температура гарячого водопостачання не відповідає санітарним нормам, на підставі якого бухгалтерією був проведений перерахунок за вересень та жовтень 2011 року.

Оскільки в наступному, якість послуги не покращувалася, 01 квітня 2012 року заявником подавалася також акт-претензія, на підставі п. 17 договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від 30.11.2011 року, до відповідача з вимогою (п. а) проведення постійного математично обґрунтованого перерахунку щодо кількісних та якісних показників послуги.

При вирішенні питання щодо якості гарячої води слід з’ясувати наступну обставину: з розмов працівників ЖРЕО-414 я з’ясував, що для забезпечення нормального тиску та подачі мав придбаватися відповідний насос, кошти на який було розкрадено і винних до цього часу не знайдено. То хотілося б дізнатися чи відповідає це дійсності?

Нещодавно я дізнався про те, що ДП «Україна «Житло-Сервіс» вже немає жодного відношення до нашого будинку, оскільки останнє разом з ТОВ «Україна «Житло-Сервіс», за сприяння Дніпровської РДА «позбирало вершки» залишивши собі лише доходи від обслуговування нашого будинку, а потім залишивши занедбаним, заср… житловий будинок № 3 усунулось, знову за сприяння Дніпровської РДА, від приведення житлового фонду у належний стан. З аналізу розпоряджень, якими це супроводжувалося, я не помітив жодних кроків зі сторони Дніпровської РДА, спрямованих на забезпечення належного контролю за ТОВ «Україна «Житло-Сервіс» та ДП «Україна «Житло-Сервіс».

При цьому факт надання в обслуговування мого будинку ТОВ «Україна «Житло-Сервіс» та дочірньому підприємству я вважаю злочинним. 

В зв’язку з цим потрібно виявити та встановити з якою метою, яка посадова особа Дніпровської РДА передавала житловий фонд (будинок № 3) в обслуговування шарашкіній канторі під назвою ТОВ «Україна «Житло-Сервіс» та за які «відкати» й кому це було зроблено?

Також для проведення якісного досудового розслідування належить встановити з якою дійсною метою  ТОВ «Україна «Житло-Сервіс»  утворило дочірнє підприємство і саме через нього на папері вважалося виконавцем послуг. Ця дія вчинена з метою ухилення від цивільної відповідальності за позовами з приводу їх неналежного обслуговування будинку.

З усього вказаного я вбачаю наявність складу злочинів зазначених вище у діяннях працівників, посадових осіб та керівництва Дніпровської РДА, ЖРЕО-414, ТОВ «Україна «Житло-Сервіс», ДП «Україна «Житло-Сервіс». До того ж бездіяльність відповідальних посадових осіб становить загрозу життю та здоров’ю мешканців під’їзду № 6 будинку № по вул. Празька у м. Києві через аварійну вхідну групу до під’їзду.

Зазначеними діями та бездіяльністю мені завдано матеріально шкоди (полягає у витраченому часі та коштах на звернення до органів влади зі скаргами та заявами) та моральної шкоди (полягає у внутрішньому дискомфорті з приводу захаращеного будинку та постійного ризику, якому я піддаю своє життя заходячи у під’їзд  з бетонного козирка вхідної групи якого може будь-якої хвилини відлетіти шмат цегли мені на голову). Попередня сума шкоди оцінюється мною: 500 грн. – матеріальної та 1500 грн. моральної шкоди.

Враховуючи вказане та керуючись ст. 214 КПК України

 ПРОШУ:

 внести відомості про вчинене кримінальне правопорушення працівниками, посадовими особами та керівництвом Дніпровської райдержадміністрації у м. Києві, ЖРЕО-414, ТОВ «Україна «Житло-Сервіс», ДП «Україна «Житло-Сервіс» до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування;

опитати заявника цього повідомлення та осіб з числа працівників, посадових осіб та керівництва Дніпровської РДА, ЖРЕО-414, ТОВ «Україна «Житло-Сервіс», ДП «Україна «Житло-Сервіс», виявити винних та притягнути до кримінальної відповідальності;

повідомити мені номер кримінального провадження письмово поштою.

 

Додатки: 5 арк.

 08.01.2013 року                                                                               

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×