Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %03 %928 %2012 %21:%Нояб

Скарга про порушення земельного законодавства

Оцените материал
(11 голосов)

Ми, що нижче підписалися (тривалий час працюємо у селі Семиполки на законних підставах), подавали клопотання від 21.11.2011 року у порядку ст.118 ЗК України щодо отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд до Семиполківської сільської ради Броварського району Київської області.

Листом від 16.12.2011 року за № 1141 та № 1142, голова сільської ради Василенко М.П., цинічно ввів нас в оману, запевнивши, що таких ділянок у межах села Семиполки на даний час немає.

Ми підозрюємо, що ввів голова нас в оману навмисно, маючи на меті отримати у протиправний спосіб собі користь.

 Як нам стало відомо 10.08.2012 року, на сесії ради, у ІІ півріччі 2012 року будуть роздаватися земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру у с. Семиполки (у районі так званих між людьми «парників»).

Зазначену дію голови Василенка М.П., можна трактувати,  як дискримінацію порівняно з іншими мешканцями села. Зокрема, на адресу гр. Єсипенка В.В., голова висловлював погрози ні в чому йому не сприяти, і вимагав його лояльності, вказуючи на те, що він (Єсипенко В.В.) не місцевий й має підкорятися йому, як корінному жителю с.Семиполки.

Також, ми підозрюємо, що таке відношення до земельного питання виявляється з огляду на бажанні створення такої ситуації яка б дозволила голові отримувати хабарі. Зокрема, можна розцінювати наш обман як не бажання при наявності надати земельні ділянки нам, а надати їх тим громадянам, які дадуть за це хабара або «нужным» людям.

Ми неодноразово чули невдоволення й від «корінних» жителів с. Семиполки з приводу земельних питань, які курує голова Василенко М.П., а тому для об’єктивного проведення перевірки слід з’ясувати скільки громадян подавали заяви на отримання земельних ділянок, скільки отримали земельні ділянки, опитати  їх щодо відсутності чи наявності претензій з приводу зловживання головою Василенком М.П., власними повноваженнями при розпорядженні земельними ділянками комунальної власності.

Також слід звернути увагу на те, чи у всіх громадян, яким надано земельні ділянки існує зв'язок з с. Семиполки і, що дуже важливо, на тих громадян, які власні земельні ділянки не використовують особисто за прямим призначенням (на відчуження земельних ділянок після отримання у приватну власність). Саме ці люди можуть виявитися тими хто давав хабарі, або є «нужною» людиною голові Василенку М.П.

І, звісно, обов’язково слід опитати як голову сільської ради, так й інших посадових осіб, причетних до вирішення зазначених земельних питань.

Отже, маємо чотири факти, які не можуть не вважаться складовими об’єктивної сторони правопорушення, вчиненого головою Василенком М.М.: 1) ми маємо право на отримання земельної ділянки згідно законодавства України та подавали відповідні клопотання; 2) земельні ділянки в межах с. Семиполки є в наявності; 3) голова с.Семиполки не бажає реалізувати наше законне право; 4) голова сільської ради перевищує надані Законом повноваження не передає наші клопотання на розгляд сільської ради чи-то відповідної земельної комісії, а одноособово відмовляє у задоволенні будь-яких прохань.

15.08.2012 року отримали відповіді, підписані сільським головою Василенко М.П., в яких він відмовляється надати нам копії генерального плану та іншої містобудівної документації, а також відмовляється розглядати клопотання подані нами ще 30.11.2011 року.

Протиправність та перевищення службових (посадових) вбачаються в наступному:

1. Сільський голова Василенко М.П., більш за все, навмисно, в грубій формі порушує Закон, а саме ч. 11 ст. 17 та ч. 7 ст. 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та пропонує оскаржувати відмову до суду з протиправною метою, щоби за час, який знадобиться мені на оскарження відмови і виконання рішення суду спокійненько вчинити всі заплановані махінації із земельними ділянками та надати їх не тим громадянам, які мають намір використовувати земельні ділянки за призначенням (побудувати власне житло), а за хабарі або ж «нужным» людям через підставних осіб, які в наступному нічого не будуватимуть самі та продадуть земельні ділянки.

2. Сільський голова Василенко М.П., усвідомлює той факт, що надання графічних матеріалів до своїх клопотань та виконання вимоги ст. 118 ЗК України унеможливлене для нас через факт його відмови у наданні запитуваної інформації.

3. Той факт, що спочатку сільський голова Василенко М.П., відмовляє у наданні земельної ділянки через її відсутність, а в подальшому, коли зрозумів, що приховувати обман не вдасться, посилається на відсутність підтверджуючих матеріалів, не роз’ясняючи при цьому яких саме, знову ж таки, в супереч проханню у нашому клопотанні від 21.11.2011, може свідчити про те, що він, більш за все, діє на зразок злодюги, який постійно міняє покази, щоби вибрехати собі кілька років.

4. Відсутність оприлюдненого генерального та детального планів (зонування територій) у місцях, передбачених законодавством, лише доводить факт умисності протиправних діянь сільського голови Василенко М.П.

5. Свідченням протиправності та перевищення повноважень сільським головою Василенком М.П., є те що він не передає подані нами клопотання на розгляд сільської ради чи-то земельної комісії, а сам одноособово приймає рішення.

Отже, сільський голова Василенко М.П., впевнений у своїй безкарності, цинічно ігнорує вимоги законодавства, що переконує нас у наявності корупційних схем при розподілі земельних ділянок.

Згідно ст. 17 ЗК України, ст. 13  ЗУ «Про місцеві державні адміністрації»місцева державна адміністрація має повноваження державного контролю за використання та охороною земель.

Враховуючи вказане вище та керуючись ЗУ «Про місцеві державні адміністрації», ЗУ «Про звернення громадян»

 

ПРОСИМО:

 

провести повну, всебічну, об’єктивну перевірку викладених в заяві обставин та вжити заходів до поновлення прав скаржників;

відповідь надіслати на вказану вище адресу.

З повагою,

 

17.08.2012 року                                                                  Кізіма І.В.

                                                                                             Єсипенко В.В.

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×