Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 14 Февраль 2013 15:36

Заява в Шевченківську районну державну адміністрацію

Оцените материал
(3 голосов)

Наша сім’я з трьох осіб проживає в кімнаті № 2 кв. 29 по вул. Муромська 7/13 у м. Києві загальною площею 9 м2

Поруч звільнилася, вже понад року назад, звільнилася кімната № 4, яка має загальну площу 17.1 м2.

Тривалий час ми оплачуємо комунальні послуги за користування цією кімнатою і яку зайняли у зв’язку з тим, що потребуємо поліпшення житлових умов.

Згідно ст. 47 Житлового кодексу норма жилої  площі встановлюється в розмірі 13,65 квадратного метру на одну особу.

Відповідно до п. 53 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР «жиле приміщення надається громадянам у межах 13,65 квадратного метра жилої площі на одну особу, але не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в даному населеному пункті. Рівень середньої забезпеченості громадян жилою площею в населеному пункті визначається і періодично переглядається виконавчими комітетами обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів спільно з радами профспілок виходячи з даних статистичної звітності».

На підставі зазначених «Правил обліку» органами місцевого самоврядування прийнято локальні нормативні акти, що містять рівень середньої забезпеченості громадян жилою площею на одну особу та встановлюють норму жилої площі для визнання особи такою, що потребує поліпшення житлових умов. В м. Києві рівень середньої забезпеченості жилою площею на одну особу дорівнює 9 кв. м, а норма жилої площі для визнання особи такою, що потребує поліпшення житлових умов визначається як 7,5 кв.м.

Якщо помножити 7,5м2 на 3, виходить, що ми потребуємо житлової площі розміром 22.5 кв.м. Отже, ми займаємо площу набагато меншу не лише від встановленої Житловим кодексом, а й від норми для визнання нас такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Відповідно до ст. 54 Житлового кодексу якщо в  квартирі,  в  якій  проживає  два або більше наймачі, звільнилося неізольоване жиле приміщення, воно надається наймачеві суміжного приміщення. Ізольоване жиле приміщення, що звільнилося в квартирі, в якій проживає два або більше наймачі,  на прохання наймача, що проживає в цій квартирі і потребує поліпшення житлових  умов  (стаття  34), надається  йому,  а  в  разі  відсутності  такого наймача - іншому наймачеві,  який проживає в тій же квартирі.  При цьому  загальний розмір  жилої  площі  не повинен перевищувати норми,  встановленої статтею 47 цього Кодексу (тобто, 3*13,65 не більше 16,65 м2 ( в нас виходитиме на трьох осіб 26,1 м2. У разі відмові в наданні жилого приміщення, що звільнилося, у випадках,  передбачених цією статтею,  спір може бути  вирішено  в судовому порядку.

 

ПРОСИМО:

 

- надати в користування кімнату, що звільнена попереднім наймачем, нашій сім’ї;

- у випадку відмови надати обґрунтовану відповідь з посиланням на відповідні положення законодавства України;

- відповідь надати письмово на вказану вище адресу.

 

З повагою,

 

___.02.2013

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×