Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 13 Март 2013 17:44

Заява про злочин прокурора Євлампиева

Оцените материал
(1 Голосовать)

Таким чином, за службового недбальства прокурора Євлампієва, до цього часу не продовжується досудове розслідування за моїм повідомленням про злочин. Тяжкість вказаного випливає зокрема з того, що через таких як Євлампієв зводяться нанівець шанси не те щоби вчасно, а взагалі викрити злочин. Адже минуло більше місяця з прийняття ухвали слідчим суддею.Броварському міжрайонному прокурору

М.Гарнику

 

Кізіми І.В.

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

 

 

 

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення

 

Вчора я зателефонував слідчій Сопілняк К.П., для з’ясування питання вчинення нею процесуальних дій по кримінальному провадженню № 42012100130000013 за моїми численними клопотаннями. Вона повідомила мені, що не може вчиняти жодних процесуальних дій поки прокурор Євлампієв не зробить відповідного запису у Єдиний реєстр щодо скасування слідчим суддею постанови про закриття кримінального провадження від 31.01.2013 року.

Таким чином, за службового недбальства прокурора Євлампієва, до цього часу не продовжується досудове розслідування за моїм повідомленням про злочин. Тяжкість вказаного випливає зокрема з того, що через таких як Євлампієв зводяться нанівець шанси не те щоби вчасно, а взагалі викрити злочин. Адже минуло більше місяця з прийняття ухвали слідчим суддею.

Зі сторони пана Євлампієва це не перший прояв недбальства. Так, він в супереч вимогам КПК України не повідомив мене про номер кримінального провадження та не переслав слідчій всі клопотання про вчинення процесуальних дій, які надсилалися мною до Броварської міжрайонної прокуратури, оскільки я не мав інформації про слідчого, який веде досудове розслідування.

Ще раніше в часі, коли діяв старий КПК України, пан Євлампієв мою заяву про злочин щодо злочину сільського голови Василенка М.П., пересилав до інспекції сільського господарства.

З огляду на вказане вважаю, що зазначена посадова особа прокуратури діє спільно разом з сільським головою Василенко М.П., та першим заступником Броварської РДА В.Кукшиним, які порушують земельне законодавство, а саме організували і проводять торгівлю земельними ділянками комунальної власності видаючи ці дії за набуття громадянами права у порядку безоплатної приватизації. Також є підозри що це далеко не всі посадові особи, що задіяні у виконання вказаного спільного злочинного задуму.

Вважаю, що у діяннях посадової особи прокуратури Євлампія та можливих спільників наявні склади злочинів, передбачених ст.ст. 367, 382 КК України.

Враховуючи вказане та керуючись ст. 214 КПК України

 

ПРОШУ:

 

 провести повне, всебічне та ґрунтовне досудове розслідування за цим повідомленням згідно вимог КПК України;

притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 367, 382 КК України.

 номер кримінального провадження повідомити поштою.

 

13.03.2013 року                                                        Кізіма І.В.

читайте також Судові позови з прокуратурою виграє ... суд

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×