Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 24 Март 2013 03:21

Позовна заява про позбавлення батьківських прав до Броварського міськрайонного суду

Оцените материал
(29 голосов)
Відповідно до ст. 165 СК України, з позовом про позбавлення батьківських прав можуть звернутися і особа, в сім'ї якої проживає дитина.

 

 

Броварський міськрайонний суд

Київської області

07400, м. Бровари, Київської області

вул. Возз’єднання, 1

 

 

 

позивач

 

Бичко Галина Григорівна

070423, с. Семиполки Броварського району Київської області

вул.

 

третя особа

Броварська районна державна адміністрація

(орган опіки та піклування)

07400, м. Бровари, Київської області

вул. Гагарина, 15

 

 

відповідач

 Бичко Леся Володимирівна

070423,с. Семиполки Броварського району Київської області

вул.

 

 

Позовна заява

про позбавлення батьківських прав


 Юридичні консультації в необмеженій кількості http://ut.kiev.ua/forum/index.html
Заходь, реєструйся, запитуй і отримуй відповіді
БЕЗКОШТОВНО


25.02.2013 року орган опіки та піклування Броварської районної державної адміністрації розглянув питання про доцільність позбавлення батьківських прав Бичко Лесю Володимирівну, 07.01.1986 р.н., (відповідача по справі) яка зареєстрована, с. Семиполки, Броварський район, Київська область відносно малолітнього сина Бичко Олексія Анатолійовича, 15.03.2008 р.н.

Встановлено, що Бичко Леся Володимирівна має малолітнього сина Бичко Артема Анатолійовича, 15.03.2008 р.н., який проживає разом з бабусею Бичко Мариної Григорівною (позивачем по справі), с.Семиполки, Броварського району, Київської області та перебуває на її утриманні, що підтверджується актом обстеження житлово-побутових умов.

Участь у вихованні дитини приймає лише бабуся Бичко Марина Григорівна.

Відповідно до характеристики дошкільного навчального закладу Семиполківського НВК «ЗОШ І-ІП ступенів - ДНЗ» дитина повністю перебуває на утриманні бабусі, тобто мати участі у вихованні сина не приймає, згідно довідки Семиполківської дільничної лікарні від 15.02.2013 року, Бичко Леся Володимирівна, здоров'ям сина не цікавиться.

Бичко Леся Володимирівна (відповідач) згідно характеристики Семиполківської сільської ради, за період проживання в селі проявила себе з негативної сторони, схильна до ведення аморального способу життя, зловживає спиртними напоями, веде бродячий спосіб життя.

Отже, згідно висновку про доцільність позбавлення батьківських прав органу опіки і піклування (третя особа по справі) від 25.02.2013 року за № 223/07-12 Бичко Л.В. (відповідач по справі) вважається такою, що ухиляється від обов'язку по вихованню свого сина, вона не проявляє батьківської турботи до нього.

Враховуючи вищевикладене, згідно п. 2, ч. 1, ст. 164 Сімейного кодексу України орган опіки та піклування Броварської районної державної адміністрації вважає за доцільне позбавити батьківських прав Бичко Лесю Володимирівну, 07.01.1986 р.н., яка зареєстрована вул. ,   с.   Семиполки,   Броварський  район,   Київська область відносно малолітнього сина Бичко Олексія Анатолійовича, 15.03.2008 р.н.

Отже, відповідач ухиляється від виконання своїх обов'язків, що виражається, зокрема, у тому, що вона не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, а саме: не забезпечує необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини; не спілкується з дитиною взагалі, що порушує нормальне самоусвідомлення дитини; не виявляє інтересу до її внутрішнього світу; не створює умов для отримання нею освіти.

Дитина проживає зі мною (позивачем по справі). Увесь цей час я виховую її самостійно, створюю їй належні умови виховання, утримую її, купляю одяг, взуття та інші речі, необхідні для нормального розвитку дитини, забезпечую навчання. Вказані обставини перевірялися і будуть підтверджені у суді третьою особою. Згідно висновку про стан здоров’я я (позич) є здоровою.

Таким чином, мати свідомо нехтує своїми обов'язками щодо виховання свого сина.

Відповідно до ст. 165 СК України, з позовом про позбавлення батьківських прав можуть звернутися і особа, в сім'ї якої проживає дитина.

У відповідності з ч. 4, 5 ст. 19 Сімейного кодексу України при розгляді судом спорів щодо позбавлення батьківських прав обов’язковою є участь органу опіки та піклування, який подає суду письмовий висновок щодо розв’язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, а також на підставі інших документів, які стосуються справи. У зв’язку з цим зазначений орган необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.

Крім доданих до заяви документів їх зможуть підтвердити свідки, які при необхідності з’являться до суду.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 4, 5 ст. 19, п. 2, 4, 5 ч. 1 ст. 164, ст. 165 СК України, керуючись ч. 1, 2 ст. 35, ст. 36, ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

ПРОШУ:

1. Позбавити Бичко Лесю Володимирівну 01.02.1986 р.н., батьківських прав відносно сина Бичко Олексія Анатолійовича 15.03.2008 р.н.

2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Копія паспорту позивача;

2. Копія паспорту відповідача;

3. Копія свідоцтва про народження дитини;

4. Копія висновку про стан здоров’я позивача;

5. Копія висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;

6. Квитанція про сплату судового збору.

7. Примірники позовної заяви та додатків для відповідача та третьої особи.  

 

„___” ___________ 2013 року           _____________ представник Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×