Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 22 Апрель 2013 05:24

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення директором ТОВ до Броварського міжрайонного прокурора

Оцените материал
(1 Голосовать)

Перевищуючи та зловживаючи повноваженнями директора, ним відмовлено в укладені договору з учасником Єсипенко В.В., про оренду займаного приміщення від імені учасника товариства.

Учасник ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» Левченко П.Є., за згодою учасника ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» Левченка Є.П., та можливого сприяння інших осіб (працівників суду, прокуратури, міліції, державних виконавців) вирішив позбавити учасника ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» Єсипенка В.В. (заявника повідомлення, потерпілого) фінансових засобів щодо боротьби проти рейдерського захоплення ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс». Левченки усвідомлюють той факт, що позбавлення Єсипенка В.В., фінансової підтримки, яка отримується останнім завдяки функціонуванню на орендованій у товариства площі продуктового магазину, унеможливить відстоювання Єсипенко В.В., своїх прав як учасника ТОВ «Вимпел «Сец-Сервіс», оскільки на звернення до господарських судів та інших правоохоронних органів необхідно здійснювати фінансові витрати.

З цією метою Левченко П.Є., протиправно використовуючи повноваження директора, в супереч інтересам товариства, намагається виселити з приміщення ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» ТОВ «Леком» (директором і одним з учасників є Єсипенко В.В.) та ФОП Єсипенко В.В.

Перевищуючи та зловживаючи повноваженнями директора, ним відмовлено в укладені договору з учасником Єсипенко В.В., про оренду займаного приміщення від імені учасника товариства.

Цим директор ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» порушує грубо Статут товариства, оскільки ФОП Єсипенко В.В., являється учасником ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» (49 % статутного фонду) і, відповідно до положень Статуту товариства, має право на пільгових умовах використовувати майно товариства у власних інтересах. Так, п. 2.1 Статуту вказує на те, що товариство створене з метою реалізації економічних інтересів учасників товариства, а п. 5.1.6. Статут закріплює право учасника товариства на одержання в першочерговому порядку та на пільгових умовах продукції (послуг) товариства, майна і різноманітних видів допомоги.

Звертаю особливу увагу на те, що товариство створене з метою реалізації економічних інтересів учасників товариства, що немає нічого спільного з позбавленням одно з них можливості використовувати приміщення товариства.

Підтверджує саме злий умисел директора, учасника Левченка П.Є., та обставина, що у товариства наявні досить великі площі нежитлових приміщень, які не використовуються товариством, а тому посилатися на те, що це приміщення необхідно товариству немає у Левченків підстав, оскільки: 1) товариство всю свою діяльність здійснює через суборенду; 2) товариство здає в оренду майно іншим учасникам товариства; 3) Левченко П.Є., не виносив це питання на розгляд загальних зборів товариства і не надав аргументації загальним зборам що займане Єсипенком В.В., приміщення буде використане товариством таким чином, що прибуток від такого використання для учасників товариства буде більшим, ніж від здавання цієї площі учаснику товариства. Звертаю увагу, що відповідно до п. 7.3.1 Статуту визначення основних напрямків діяльності Товариства є виключною компетенцією загальних зборів учасників товариства.  А відтак Левченко П.Є., перевищує і зловживає своїми повноваженнями на шкоду товариству, у супереч статуту та законодавству України; 4) загальні збори учасників не приймали жодного рішення щодо виселення та відмови у продовженні договору оренди займаного ФОП Єсипенко приміщення, а дії директора є такими, що суперечать інтересам товариства, оскільки направлене на шкоду учаснику товариства, який володіє 49% часткою у статутному фонді ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс».

Кізіма Ігор Віталійович, другий заявник повідомлення, вважає, що діяння Левченка П.Є., спрямовані на позбавлення учасника Єсипенка можливості орендувати займане ним приміщення загрожують та порушують права і Кізіма Ігоря Віталійовича, оскільки останній є штатним юристом ТОВ «Леком» та представником ФОП Єсипенка В.В., а відтак він через протиправні діяння директора Левченка П.Є., може втратити робоче місце на якому працює з 2009 року та засоби до існування, оскільки в період кризи знайти роботу юристом на іншому підприємстві буде практично неможливо.

 

Враховуючи вказане та керуючись ЗУ «Про прокуратуру», ст. 214 КПК України

 

ПРОШУ:

 

            повідомити номер кримінального провадження за цим повідомлення про кримінальне правопорушення;

            провести належним чином досудове розслідування та притягнути Левченка Петра Євгеновича до кримінальної відповідальності, виявивши його співучасників;

            допитати заявників та інших осіб, що згадуються у цьому повідомленні, відібрати та оглянути документи на підтвердження/спростування викладених у повідомлені фактів.

             

22.04.2013                                                                           Єсипенко В.В.

                  

 

                                                                                      Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×