Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 07 Ноябрь 2012 00:31

Заява голові Семиполківської сільської ради щодо проведення семінарів з безкоштовної правової освіти мешканців села

Оцените материал
(1 Голосовать)

Я, що нижче підписався, є магістром права з академічним правом викладацької роботи, працюю юристом ТОВ «Леком» та здійснюю безкоштовне надання правової інформації мешканцям с. Семиполки.

За час спілкування з мешканцями с. Семиполки, які зверталися за юридичними порадами, стало зрозуміло, що у них надзвичайно низький рівень правових знань. По таких важливих для них галузях права як земельне, сімейне, житлове вони взагалі нульові.

Вказана ситуація лише на руку зловмисникам та людям з нечистою совістю, і Ви як голова сільської ради, впевнений мене підтримаєте, що дану ситуацію варто виправити. Для прикладу, значну частину власників земельних паїв намагаються ввести в оману з приводу їх прав та законних інтересів по здачі цих паїв в оренду. Відмічені спроби схилити людей до підписання договорів оренди землі на вкрай невигідних для них умовах. Мешканці села не знають і не розуміють своїх прав, визначених також у ст.ст. 118, 121 ЗК України. Перелік можна продовжувати далі.

Мене, як громадянина України, юриста за покликанням та особу, що вирішила обрати для проживання саме с. Семиполки, непокоїть зазначена ситуація, оскільки загальна низька поінформованість громадян у питаннях права призводить та провокує надзвичайно високий загальний рівень правопорушень у суспільстві.

Враховуючи вказане та керуючись Указом Президента «Про національну програму правової освіти населення», ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»

прошу

надати мені та моїм колегам можливість проводити у сільському будинку культури періодичні правові освітні семінари з надання безкоштовної правової інформації мешканцям с. Семиполки;

деталі проведення семінарів узгодити при особистій зустрічі;

відповідь на цю заяву надати письмову.

  

З повагою

 

«07»  листопада 2012 року                                                                Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×