Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 24 Июль 2013 22:28

Скарга голові господарського суду Київської області

Оцените материал
(2 голосов)

Суддею Карпечкіним Т.П., розглядався позов ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» (справа № 9/079-12/19 Суддя Карпечкін Т.П.) про розірвання договору та виселення. Оскільки з рішенням у справі я не згоден, ТОВ «Леком» подало апеляційну скаргу.

В день подачі апеляційної скарги суддя видав наказ на виконання рішення суду, що є явно злочинним, оскільки рішення ще не набуло законної сили. Оскільки апеляційна інстанція відмовила у клопотанні скаржника розстрочити сплату судового збору, а відстрочити її до першого засідання суду апеляційної інстанції, апелянт вдруге подав через суд першої інстанції апеляційну скаргу зі сплатою визначеної ухвалою суду суму.

Після трьох днів після того, як я здав у канцелярію суду повторну апеляційну скаргу зі сплатою судового збору, суддя видає наказ для пред’явлення до державної виконавчої служби, що також є явно злочинним.

Ще під час розгляду справи в мене були підстави про те, що суддю підкупили (дали хабаря).

До того ж, є підстави стверджувати, що суддя пов'язаний злочинним задумом з кимось з суддів, працівників апеляційного суду, оскільки після подачі апеляційної скарги зі сплатою судового збору колегія суду відмовила приймати апеляцію, посилаючись, що судовий збір належить сплатити у подвійному розмірі. Нагадую, перша ухвала містила вказівку конкретної до сплати суми, яку за другим разом вирішено було збільшити вдвічі. І це також є ЯВНО злочинним.

На даний момент я не можу достовірно стверджувати хто винен у даній ситуації: працівники апарату суду чи суддя. Ця обставина змушує мене звернутися з цією заявою до Вас, оскільки за новим КПК при подачі заяв про злочин заявник має більш-менш конкретно посилатися на обставини справи та інкриміновані статті Кримінального кодексу України. В протилежному випадку прокурор відмовляє у внесені даних про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань та у початку досудового розслідування.

Враховуючи вказане та керуючись ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», ЗУ «Про звернення громадян»

ПРОШУ:

-       повідомити мені хто винен (посада, прізвище, ініціали) у тому, що не зважаючи на подачу апеляційної скарги, очолюваним вами судом, видано наказ на виконання рішення суду, яке не набрало законної сили, у справі № 9/079-12/19.

-       Однозначно вказати вина покладається на апарат суду чи на суддю, помічника.

-       Відповідь надати у строк 5-днів, оскільки подальше зволікання сприятиме порушенню мого права і утруднюватиме його відновлення.

-       Ненадання відповіді у строк 5-днів вимушений буду розцінювати як пособництво у злочинній діяльності винних осіб проти мене.

З повагою,

 

25.07.2013 року                                                       директор ТОВ «Леком» Єсипенко В.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×