Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %22 %041 %2012 %00:%Дек

Журналістське розслідування: "Прокуратура України – ступінь довіри суспільства"

Оцените материал
(1 Голосовать)

В рамках журналістського розслідування газета "Зона Закону" має намір висвітлити наступні питання, які стосуються діяльності Генеральної прокуратури, прокуратури м. Києва та прокуратур районів м. Києва, Прокуратури Київської області та районних прокуратур, а саме: 1) з’ясувати ступінь довіри суспільства до прокуратури як інституту влади; 2) з’ясувати головні моменти невдоволення громадськості та окремих громадян роботою прокуратури у випадках виявлення такого або ж основні позитивні риси; 3) висвітлити моменти кадрової роботи, які використовуються генеральними прокурорами України та проаналізувати їх ефективність, зокрема щодо ротації прокурорів м. Києва та Луганської області; 4) висвітлення резонансних індивідуальних справ громадян, в разі виявлення таких.

Генеральному прокурору України

01011, м. Київ, вул. Різницька 13/15

 Заява

 Відповідно до ЗУ «Про інформацію» просимо посприяти у проведені журналістського розслідування на тему: «Прокуратура України – ступінь довіри суспільства».

В рамках журналістського розслідування газета "Зона Закону" має намір висвітлити наступні питання, які стосуються діяльності Генеральної прокуратури, прокуратури м. Києва та прокуратур районів м. Києва, Прокуратури Київської області та районних прокуратур, а саме:
1) з’ясувати ступінь довіри суспільства до прокуратури як інституту влади;

2) з’ясувати головні моменти невдоволення громадськості та окремих громадян роботою прокуратури у випадках виявлення такого або ж основні позитивні риси;

3) висвітлити моменти кадрової роботи, які використовуються генеральними прокурорами України та проаналізувати їх ефективність, зокрема щодо ротації прокурорів м. Києва та Луганської області;

4) висвітлення резонансних індивідуальних справ громадян, в разі виявлення таких.

За результатами проведеного журналістського розслідування просимо Вас дати інтерв’ю газеті, а також сприяти в отримані інтерв’ю прокурора м. Києва та прокурорів районів м. Києва, Прокурора Прокуратури Київської області та районних прокуратур Київської області.

Продовження буде...


 

Последнее изменение %PM, %22 %761 %2012 %17:%Дек

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×