Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %31 %518 %2013 %11:%Май

Окуляри для прокурора

Оцените материал
(3 голосов)

«Або прокуратура сліпа, або прокуратура в долі» - головне гасло акції.

15.05.2013 року відбулася акція під стінами Броварської міжрайонної прокуратури, яку влада намагалася заборони через рішення виконкому Броварської міськради, що прямо суперечить вимогам закону, який велить для вирішення таких спорів звертатися до суду (ст. 182 КАСУ). Знаковим є те, що порушення закону відбуваються саме «під носом» прокурора, проте реакція нульова.Міліція відбирає пояснення у одного з організаторів акції, правозахисника Ігоря Кізіми


На цьому фото Єсипенко Василь Васильович, який вимагає у прокурора М.Гарника «відправити Левченка П.Є., і його спільників за грати». Левченко, через вірогідне кришування у вищих ешелонах влади, на переконання пана Єсипенка, продовжує спроби рейдерського захоплення ТОВ «Вимпел «Спец -Сервіс» (с. Семиполки).

Він тримає у руках окуляри, які порадила подарити прокурору його онучка. Щоби той, врешті-решт, побачив склади злочину у діяннях зловмисників і ті порушення, на які прокуратура не реагує досить тривалий період.

  Як писала газета «Зона Закону» раніше, Єсипенко Василь Васильович, ось вже чотири роки безуспішно намагається відновити справедливість. Його злочинним шляхом на загальних зборах учасників товариства, без наявності кворуму, виключили з ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс».   

   Після шістнадцяти відмов у порушенні кримінальної справи прокуратурою, він вже почав було зневірятися відновити справедливість.
Але Броварський суд, треба віддати йому належне, в особі чесних і непідкупних суддів, кожен раз скасовував постанови слідчих про припинення справи.

  «Скільки можна доводити, що на зборах учасників я не був присутній?» - задається питанням Єсипенко і ставить його прокурору. «А значить кворуму не було. Чому прокуратурі просто не визнати, що я правий, а замість цього роками розжовувати, розтлумачувати одне і те ж».

   Мотиви, дійсно, не зовсім зрозумілі. Хоча, як кажуть, немає диму без вогню. Може пан Левченко таки дійсно гарненько когось фінансує в тій же самій прокуратурі, або вище? Швидше за все, це схоже на правду.

   Пан Брюхов вирішив сказати на акції пару слів щодо ігнорування прокуратурою на незаконне підвищення тарифів житлово-комунальних послуг.

   Газета «Зона Закону» вже повідомляла читачам про те, що є підстави підозрювати певних посадових осіб КП «Надія» (с. Семиполки), сільського голову М.Василенка, у тому, що вони зловживають довірою громадян.

Недбало ставляться до своїх обов’язків, займаються різноманітними махінаціями з фінансами.
Це призводить до обкрадання споживачів житлово-комунальних послуг, неналежного стану житлового господарства.

Сам директор О.Пантась каже, що інформація щодо діяльності комунального підприємства є суто конфіденційною. Виникає підозра, що йому, однозначно, є що приховувати. Взагалі, аргументація пана Пантася схожа більше на байки Крилова, ніж на відповідь посадовця.

   Чого лише варта його відповідь на питання, який у нього посадовий оклад і скільки він отримує заробітної плати. «Згідно керівного документу» - таку відповідь варто подавати на рекорд в книгу Гіннесу.   Ігор Кізіма повідомив черговий раз прокурора М.Гарника про те, що у ході журналістського розслідування «Право на землю та його порушення. Як протидія держава» журналістами газети «Зона Закону» виявлено, що до лиходіянь у сфері порушення прав громадян на безоплатну приватизації земельних ділянок причетний не лише сільський голова М.Василенко, а й В.Кукшин, перший заступник голови Броварської РДА. Також, пан Кізіма прямо звернув увагу на те, що бездіяльність прокуратури дає підстави для підозри прокурора у кришуванні дерибану землі.

   «Або прокуратура сліпа, або прокуратура в долі» - головне гасло акції.

Якщо у вас виникли аналогічні або інші проблеми, звертайтеся в редакцію газети «Зона Закону» і ми проведемо журналістське розслідування. Тому що лиходій  найбільше боїться розголосу своїх злих діянь.


Ігор Кізіма, головний редактор газети "Зона Закону"


Очки для прокурора

15.05.2013 года состоялась акция под стенами Броварской межрайонной прокуратуры, которую власти пытались запретить решением исполкома Броварского горсовета, что прямо противоречит требованиям закона, который велит для решения таких споров обращаться в суд (ст. 182 КАСУ). Знаковым является то, что нарушение закона происходят именно «под носом» прокурора, однако реакция была нулевой.

На фото выше Есипенко Василий Васильевич, который требует у прокурора Н.Гарника «отправить Левченко П.Е., и его сообщников за решетку». Левченко, из-за вероятно крышевание в высших эшелонах власти, по убеждению господина Есипенко, продолжает попытки рейдерского захвата ООО «Вымпел «Спец-Сервис »(с. Семиполки).

Он держит в руках очки, которые посоветовала подарить прокурору его внучка. Чтобы тот, в конце концов, увидел состав преступления в действиях злоумышленников и те нарушения, на которые прокуратура не реагирует достаточно длительный период.

   
Как писала газета «Зона Закона» ранее, Есипенко Василий Васильевич, вот уже четыре года безуспешно пытается восстановить справедливость. Его преступным путем на общем собрании участников общества, без наличия кворума, исключили из ООО «Вымпел «Спец-Сервис».
   
После шестнадцати отказов в возбуждении уголовного дела прокуратурой, он уже начал было отчаиваться восстановить справедливость.
 
Но Броварской суд, надо отдать ему должное, в лице честных и неподкупных судей, каждый раз отменял постановления следователей о прекращении дела.

  
«Сколько можно доказывать, что на собрании участников я не присутствовал?» - задается вопросом Есипенко и ставит его прокурору. «А значит кворума не было. Почему прокуратуре просто не признать, что я прав, а вместо этого годами разжевывать, растолковывать одно и то же ».

   
Мотивы, действительно, не совсем понятны. Хотя, как говорится, нет дыма без огня. Может господин Левченко действительно хорошенько кого-то финансирует в той же прокуратуре, или выше? Скорее всего, это похоже на правду.

   
Господин Брюхов решил сказать на акции пару слов относительно игнорирования прокуратурой на незаконное повышение тарифов жилищно-коммунальных услуг.

   
Газета «Зона Закона» уже сообщала читателям о том, что есть основания подозревать определенных должностных лиц КП «Надежда» (с. Семиполки), сельского голову Василенко, в том, что они злоупотребляют доверием граждан. Небрежно относятся к своим обязанностям, занимаются разнообразными махинациями с финансами. Это приводит к обкрадывания потребителей жилищно-коммунальных услуг, ненадлежащего состояния жилищного хозяйства.


   
Игорь Кизима сообщил в очередной раз прокурору Н.Гарнику о том, что в ходе журналистского расследования «Право на землю и его нарушения. Как противодействие государство» журналистами газеты «Зона Закона» выявлено, что к нарушениям в сфере прав граждан на бесплатную приватизации земельных участков причастен не только сельский председатель с. Семиполки Василенко, но и В.Кукшин, первый заместитель председателя Броварской РГА. Также, господин Кизима прямо обратил внимание на то, что бездействие прокуратуры дает основания для подозрения прокурора в крышевании дерибана земли.

   
«Или прокуратура слепа, или прокуратура в доле» - главный лозунг акции.


Якщо у вас виникли аналогічні або інші проблеми, звертайтеся в редакцію газети «Зона Закону» і ми проведемо журналістське розслідування. Тому що лиходій  найбільше боїться розголосу своїх злих діянь.

Игорь Кизима, главный редактор газеты "Зона Закона"

Последнее изменение %AM, %07 %529 %2013 %11:%Июнь

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×