Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %10 %757 %2013 %17:%Янв

Найближчим часом вбивство харківського судді буде розкрито

Оцените материал
(1 Голосовать)
про результати роботи у цій справі Генеральний прокурор та Міністр внутрішніх справ доповідатимуть Президенту України
Сьогодні у Харкові відбувся брифінг Генерального прокурора України Віктора Пшонки, на якому він поінформував про хід розслідування вбивства  судді Володимира Трофимова та його родини.

Зокрема, Генеральний прокурор заявив, що цей злочин буде розкрито найближчим часом: "Залишилося дві версії, одна з яких основна. Ми прогнозуємо, що з двох версій, швидше за все, залишиться версія вбивства, вчиненого з метою заволодіння майном потерпілого, тобто, тема колекціонування монет".

Також він повідомив, що слідство продовжує відпрацьовувати версію, пов'язану з професійною діяльністю судді.

Генеральний прокурор наголосив, що у кримінальній справі про вбивство В.Трофімова і членів його сім'ї 180 томів, призначено 236 експертиз, із них по одній отримано висновки. Отримано 174 дозволи від судів на проведення негласних слідчих дій. Спільно над справою працюють 7 процесуальних керівників, 27 слідчих та більш як 50 оперативних працівників.

Віктор Пшонка констатував правильно зорієнтовану та плідну роботу слідчо-оперативної групи і процесуальних керівників у справі.

«Цю справу ми особисто тримаємо на контролі, інформуємо Президента України Віктора Януковича про шляхи розкриття і дії направлені на його розкриття цього тяжкого злочину», - підкреслив Генеральний прокурор.

Завтра про результати роботи у справі вбивства харківського судді Володимира Трофимова та його сім’ї  Генеральний прокурор України та міністр внутрішніх справ доповідатимуть Президенту України Віктору Януковичу.

 Відділ зв’язків із засобами масової інформації

Генеральної прокуратури України

Последнее изменение %PM, %10 %759 %2013 %17:%Янв

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация - 100 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×